Joomla! Ziņas > Joomla 1.7.5 un 2.5.1

Joomla 1.7.5 un 2.5.1

Tiem, kas seko līdzi tas nebūs nekāds dižais jaunums, tomēr es šeit uzrakstīšu.

Sākot ar 1.6 versiju Joomla izstrāde noteik fiksētos periodos un 2.5 versija ir pirmā šāda veida relīze, kas paredzēta aizstāt 1.5 versiju. Tā tiks uzturēta 3 gadus, gluži kā ubuntu un ne tikai LTS versjas.

Pie kardinālām izmaiņām salīdzinot ar 1.7 var minēt:

  •  jaunu indeksējošo meklēšanas komponentu;
  • rakstu komponentā iespējams pievienot rakstam attēlus, raksta, kategorijas un blog skatam.
  • Tulkojumam iespējams izveidot savas definīcijas, t.i. ja kāds tulkojums nepatīk vai neder, tad ļoti vienkārši to ir izlabot.
  • Paziņojumi par pieejamiem atjauninājumiem
  • Ja vietne ir atslēgta, ir iespējams pielāgot tās lapas izskatu, pieveinot savu attēlu
  • Tiek sparīgi strādāts pie citu datu bāzu dzinēju atbalsta konkrēti postgres un ms sql
  • Ir pievienots recaptcha spraudnis, un izveidota veidot citus drošības attēlu spraudņus.
  • Lietotājam tagad administrācijas panelī var pievienot piezīmes;
  • Instalācijas komponents tagad ir spējīgs uzlabot arī datu bāzi;
  • Pāris komponetos ir pievienoti apstrādes rīki, kas ļauj veikt darbības ar vairākiem objektiem, mainīt kategoriju, piekļuves līmeni u.c.

Tagad par tulkojumu. Diemžēl esmu ļoti aizņemts tādēļ tulkojums top lēnām. Ir palukušas pāris datnes administrācijā. Ja kādam nenormāli deg, varu iedot to, kas ir. 

Tā pat es gribētu arī aicināt visus, kas izmanto tulkojumu, būt aktīviem un piedalīties tā uzlabošanā sniedzot savus priekšlikumus neveiklo un kļūdaino tukojumu labošanai.

 

 

 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt