Par Joomla > Informācija par Joomla > Atbalsts un dokumentācija

Atbalsts un dokumentācija

Atbalsts

Atbalstu problēmām, kas saistītas ar Joomla dzinēja darbību var meklēt vairākās vietās. Pirmā vieta ar ko vajadzēt sākt ir oficiālā palīdzības vietne. Šeit Jūs variet gūt informāciju par Joomla funkcijām, vietnē esošo informāciju regulāri atjauno izstrādātāji. Nākotnē būs arvien vairāk palīdzības materiālu!

Protams Jums nevajadzētu aizmirst par palīdzības tekstiem, kas iestrādāti vietnes interfeisā. Administrācijas paneļa augšas izvēlnē ir saite 'Palīdzība', kur ir pieejams daudz vērtīgas informācijas.

Vēl viena neizmērojama zināšanu krātuve ir Joomla forums . Forumā Jūs variet gūt palīdzību no citiem Joomla lietotāiem, kā arī svarīgākos jautājumos no pašiem izstrādes grupas, kā arī dažādu darba grupu locekļiem. Forums satur daudz informācijas, bieži uzdotos jautājumus, gandrīz visu no atbalsta viedokļa raugoties.

Divi citi resursi ir Joomla! izstrādātāju vietne (JDN) un Joomla paplašinājumu galerija (JED). Izstrādātāju vietne satur daudz tehniskas informācijas gan pieredzējušiem izstrādātājiem, gan iesācējiem darbā ar Joomla un web izstrādi vispār. Joomla paplašinājumu galerija principā nav nekāda sakara ar atbalstu, tomēr šeit ir atrodami daudzi paplašinājumi, kas var būt noderīgi.

Joomla izstrādes grupas dalībnieki regulāri publicē rakstus savos blogos par dažādām tēmām, piemēram programmēšanas tehnika, kas pielietota Joomla izstrādē, drošības kļūdu labojumi, notikumu apraksti, u.c. Jūs variet pat pierakstīties vēstkopā un saņemt ziņu uz e-pastu, kad jauns raksts ir pievienots!

Dokumentācija

Joomla dokumentāciju protams var atrast Palīdzības vietnē. Šeit var atrasts uzstādīšanas pamācību, litotāja un administratora rokas grāmatu, atbildes uz bieži uzdotajiem jautājumiem un daudz citas infomrācijas. Dokumentācijas darba grupa veic dokumentācijas, kas saitīta ar Joomla lietošanu izstrādi un uzturēšanu. IZstrādes dokumentācijas darba grupa veido un uztur dokumentus, par to kā Joomla darbojās un kā Jūs variet izstrādāt savas paplašinājumus un veidnes, kā arī daudz ko citu.

Par Joomla ir pieejama ne tikai elektroniska informācija, bet arī grāmatas. To sarakstu var atrast Joomla grāmatu plauktā .

Vēlaties palīdzēt?

Ja vēlaties palīdzēt un izstrādāt kādu palīdzības dokumentu par Joomla, ierakstiet savas koordinātes lietotāju dokumentācijas forumā vai izstrādes dokumentācijas forumā


Pēdējās izmaiņas ( Ceturtdiena, 13 novembris 2008 12:59 )  

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt