Sākums > Par Joomla > Informācija par Joomla > Joomla sabiedrība

Joomla sabiedrība

Ir kāds neskaidrs jautājums? forum.joomla.org ar vairāk kā 140,000 lietotāju ir lieliska vieta, kur palīdzību meklēt gan jauniem, gan pieredzējušiem lietotājiem. Tad uz priekšu, uzdot savu sasāpējušo jautājumu, sabiedrība ir ļoti ieinteresēta, ko jaunu gribiet paveikt ar Joomla palīdzību.

Gribiet reklamēt savu jauno Joomla vietni? Uz priekšu, forumā ir sadaļa, kas veltīta tieši šim mērķim.

Vai vēlaties pievienoties?

Ja Jums šķiet, ka darboties ar Joomla ir izprieca, tad sāciet ar to strādāt. Mēs esam sajūsmināti par lietotājiem, kas ar laiku sāk palīdzēt citiem lietotājiem, jo, patiesi, ir daudz veidu kā palīdzēt Joomla izstrādē:

  • Iesūtīt ziņas par notikumiem saistītiem ar Joomla!. Mēs sindicējam visas ar Joomla saistītās ziņas ziņu portālā. Ja Jums ir padomā kāda ziņa, ko vēlaties pavēstīt pārējai Joomla sabiedrībai, lūdzu, iesūtiet stāstu, rakstu, paziņojumu, vai apskatu šeit.
  • Ziņojiet par kļūdām un sniedziet ierosinājumu jaunu funkciju izveidei izstrādes kļūdu reģistrā. Pirms ziņošanas par kļūdām, lūdzu izlasiet rakstu kļūdu ziņojumi, kā jānoformē ziņojums par atrastu kļūdu
  • Iesūtiet labojumus jaunu funkciju nodrošināšanai vai esošo kļūdu labojumiem. Pirms labojuma iesūtīšanas, lūdzu, iepazīstieties ar rakstu labojumu iesūtīšana, lai uzzinātu, kā jānoformē iesūtāmais labojums.
  • Pievienojieties izstrādātāju forumam un izklāstiet savas idejas, kā varētu uzlabot Joomla!. Mēs vienmēr esam ieinteresēti jaunos ierosinājumos, bet esam samērā skeptiski nosakaņoti, ja nav iesniegts koda paraugs, kā ideju varētu īstenot.
  • Pievienojieties kādai no Joomla darba grupām un sniedziet savu pieredzi Joomla sabiedrības labā. Vairāk informāciju par dažādām darba grupām var atrast Joomla darba grupu struktūrā .

Tas arī ir viss, ko ir nepieciešamas zināt, ja vēlaties pievienoties Joomla izstrādātāju pulkam.

Pēdējās izmaiņas ( Ceturtdiena, 13 novembris 2008 11:37 )  

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

PieslēgtiesKatalogs