Ziņas > Oficiālās ziņas
Oficiālā informācija

Joomla LV briest pārmaiņas

Pēc vairāk nekā gada darbības, mēs vēlamies atskatīties uz paveikto, kā arī paraudzīties mūsu nākotnes perspektīvā. Tikai tādā veidā mēs varam spert soli uz priekšu, ja mācīsimies no kļūdām un spēsim novērtēt savas kļūdas. Pirmkārt vēlamies izteikt lielu pateicību visiem, kas iesaistījās šajā projektā un atbalstīja mūs ar saviem tulkojumiem, padomiem forumā, kā arī sniedza materiālo un morālo atbalstu. Ļoti ceram uz Jūsu turpmāko atsaucību gan tulkošanā, gan aktivitāti forumā. Pēc mūsu novērojumiem, Joomla lietotāju skaits ir krasi pieaudzis, tāpēc vēl jo vairāk ir nepieciešami uzlabojumi un Jūsu atbalsts. Tātad, par visu pēc kārtas...

 

Pēdējās izmaiņas ( Piektdiena, 28 novembris 2008 20:13 )
 

Joomla 1.5.7

Joomla iztrādātāji ar lepnumu paziņo par Joomla! 1.5.7 [Wovusani] versijas pieejamību. Šī versija satur daudzu drošības un darbības kļūdu labojumus un uzlabojumus. Visiem, kas lieto iepriekšējās Joomla 1.5.x versijas ir ieteicams veikt atjaunošanu uz šo versiju. Kopš iepriekšējās Joomla 1.5.6 versija tikai izlaista 2008. gada 12. augustā. Joomla izstrādes grupa arī turpmāk veiks regulāru Joomla dzinēja kļūdu labošanu un labojuma versiju izlaišanu.

 

Pēdējās izmaiņas ( Piektdiena, 28 novembris 2008 20:13 )
 

Strādā mierīgi, mēs esam nomodā

Description

Joomlas CMS izstrādātāju komanda ir paziņojusi par Drošības centra izveidi. Pilnais šī centra nosaukums ir "Joomla Security Strike Team", vai vienkārši saīsinot "JSST". Šis atjaunotais drošības grupas sastāvs, koncentrēs visus savus spēkus uz to, lai paaugstinātu Joomlas drošību un aizsardzību no ļaunprātīgiem hakeru uzbrukumiem. Kā izteicās "JSST" grupas līderis Anthony Ferrara, komanda tika noformēta no augsti kvalificētiem ekspertiem, kas darbojās drošības nodrošināšanas jomā. Uzaicināto ekspertu vidū tika pieņemti arī jauni eksperti.

 

Izveidotā drošības grupa saņēma savā pārziņā atjaunotu komunikācijas vietni - Joomla Security Center - kurā tiks publicēta sīkāka informācija par veiktajiem darbiem, kas nodrošinās Jomlas CMS lielāku drošību. Kā arī Joomlas lietotājiem būs iespējams ziņot par novērotajām drošības kļūdām.

Plāšāku informāciju lasiet oficiālajā Joomla! portālā.

 

Pēdējās izmaiņas ( Piektdiena, 28 novembris 2008 20:15 )
 

Joomla 1.5.6

Sliktas ziņas visiem Joomla 1.5.x versiju lietotājiem, ir atrasta kļūda paroles atjaunošanas funkcijās, kas atļauj neautorizētam lietotājam uzstādīta jaunu paroli lietotājam ar zemāko ID, parasti tas ir lietotājs "Admin". Par cik kļūda ir ļoti nopietna, tika publicēta jauna versija Joomla 1.5.6, kas satur šīs kļūdas labojumu.

Pēdējās izmaiņas ( Piektdiena, 31 oktobris 2008 01:19 )
 

Joomla 1.5.5

Joomla iztrādātāji ar lepnumu paziņo par Joomla! 1.5.5 [Mamni] versijas pieejamību. Šī versija ir izlaista ātrāk, kā paredzēts, lai novērstu vairākas būtiskas nepilnības, galvenokārt dubultu virsrakstu parādīšanos versijā 1.5.4 . Šajā versijā ir arī būtisko SEF adrešu funkciju uzlabojumi com_content komponentā, un vesela virkne mazāku nepilnību.

Ir pagājušas tikai trīs nedēļas kopš iepriekšējās versijas Joomla 1.5.4. iznākšanas 8'. jūlijā. Izstrādes grupa

turpinās arī nākotnē veikt regulārus uzlabojumus un kļūdu labojumus.

Instrukcijas

Ielādējiet Joomla! 1.5.5 un atjaunināšanas pakotnes

Pēdējā tulkojuma versija vienmēra pieejama šeit (Joomla 1.5.5. pakotnes būs pieejamas 28.07.2008 vakarā):

http://joomlacode.org/gf/project/jtranslation/frs/?action=FrsReleaseView&release_id=6150

 

Vēlaties izmēģināt Joomla! darbībā? Ir peejama demonstrācijas vietne. Dokuemntācija iesācējiem ir atrodama šeit.

Pēdējās izmaiņas ( Pirmdiena, 10 novembris 2008 22:30 )
 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Nākamā > Beigas >>

5 lapa no 9