Ziņas > Oficiālās ziņas
Oficiālā informācija

Joomla 1.5.4 tulkojuma pakotnes - Atjaunināts

Jau kādu laiku ir iznākusi Joomla 1.5.4 versija. Cerams visi cenšās to izmēģināt. Lai Joomla 1.5 varētu lietot arī latviešu valodā nedaudz cenšos arī es. Pēc pāris nedēļu darba esmu sagatavojis uzlabotas tulkojuma pakotnes un lēnām laboju kļūdas.

 

Protams katrs ir aicināts piedalīties. Informēju, ka arī nākotnē visjaunākās pakotnes būs atrodamas Joomlacode tulkojumu projektā. Latviešu valodas pakotņu adrese ir sekojoša:

Esmu atjaunojis nedaudz tulkojumu velciet versiju 1.5.4.2. lielu izmaiņu nav, bet ... :)

Ja ziņojat par kļūdām lūdzu pārliecinieties, ka esiet uzlikuši pēdējo versiju.

 

http://joomlacode.org/gf/project/jtranslation/frs/?action=FrsReleaseView&release;_id=6150

Visi kas vēlas ziņot par kļūdām vai arī paši tās labot, ziņojiet forumā.

L.

Pēdējās izmaiņas ( Ceturtdiena, 13 novembris 2008 14:36 )
 

PACKT nominācijas par labāko CMS!

 

pact logo

Nominācijas process ir sācies 14 jūlijā! Ju trešo gadu pēc kārtas PACKT tur  koknkursu par labāko Atvērtā Koda CMS. Nominācijasturpināsies līdz 25 augustam.

Uzvarētājs saņems prestižo 2008 Gada Labākā Atvērtā Koda CMS titulu.

Lai programmas tiktu līdz blasošanai, tām ir jāsaņem visvairāk nominācijas, javēlies redzēt Joomla! labāko skaitā tad neaizmirsti nobalsot!

Nominēt Joomla kā Vispārējo Labāko CMS te!

Nominēt Joomla kā Labākā PHP Atvērtā Koda CMS te!

Nominēt Joomla kā Atvērtā Koda CMS Visvērtigākais Cilvēks te! (cilvēks kas devis vislielāko ieguldījumu)

Atbalsti Joomla! un nobalso šodien, kā arī ievieto saitnes savos blogos un portālos. Balsošanai ievadiet savu vārdu, www.joomla.org portālu un e-pastu, spiediet NOMINATE pogu. Dalībniekiem iespējams vinnēt iPod.

PACKT

 

 

Pēdējās izmaiņas ( Ceturtdiena, 13 novembris 2008 22:15 )
 

Joomla 1.5.4

Joomla sabiedrība ar lepnību paziņo, ka ir iznākusi Joomla 1.5.4 [Naiki]. Šī ir kārtējā regulārā uzlabojumu versija ar izlabotām vairākām vidējas drošības bīstamības kļūdām un daudziem sīkiem labojumiem. Atgādināsim, ka iepriekšējā Joomla 1.5.3 versija iznāca 24. aprīlī.

Izstrādes grupas mērķis ir nodrošināt nepārtrauktu dzinēja attīstību un veikt regulāru jauno versiju publicēšanu ar izlabotām kļūdām un pievienotām jaunām iespējām.

 

Pēdējās izmaiņas ( Trešdiena, 12 novembris 2008 14:10 )
 

Publicēta jauna Joomla 1.5.3 [Vahi] versija

Image

 

 

Joomlas izstrādātāji publicējuši uzlaboto 1.5 versiju, nedaudz agrāk par plānoto datumu. Tas notika pateicoties tam, ka tika atklātas un novērstas nopietnas kļūdas datu bāzē, kā arī izlabotas 103 citas, mazākas kļūdas, kuras novēroja šīs versijas lietotāji. Pateicoties ciešai sadarbībai starp izstrādātājiem un Joomlas lietotājiem, šī versija tiek aktīvi uzlabota.

 

 

Pēdējās izmaiņas ( Ceturtdiena, 13 novembris 2008 22:16 )
 

Joomla 1.0.14 versija

Joomla 1.0.14 Sekojot Joomla 1.5.1 versijas laišanai klajā, Joomla izlaiž jauno 1.0.14 versiju kura atrisina vairākas iekšējās portāla skritpu problēmas kuras var negaidīti rasties ļoti specufiskos gadījumos. Šī versija arii atrisina vairākas pielietošanā atrastās problēmas.

1.0.14 atrisina nopietnas drošības kļūdas un visiem ir ieteikts vispirmsuzlikt jauno versiju uz portāla kopijas, tad pārbaudīt vai viss darbojas kā nakas un tikai tad atjaunot pašu portālu. Kā vienmēr noteikti izveidojiet rezerves kopijas gan servera failiem gan datu bāzei.

Lejuplādēt Patch | Lejuplādēt pilnu versiju

Ja izmantojat Patch, un pārejat no iepriekšējas Joomla versjas, tad sameklējiet vajadzīgo paku, lejuplādējiet uz sava kompjūtera, tad ar FTP paliīdzību uzliekat uz servera pārrakstot vecos Joomla failus.

Pilnu rakstu lasīt Joomla.org portālā.

Pēdējās izmaiņas ( Ceturtdiena, 30 oktobris 2008 23:16 )
 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Nākamā > Beigas >>

6 lapa no 9