Sākums > Par Joomla > Informācija par Joomla > Sveiciens no Joomla sabiedrības

Sveiciens no Joomla sabiedrības

Joomla! ir atvērtā koda vide ar satura vadības līdzekļiem, kas ir paredzēta ātrai un vienkāršai daudzvalodu vietnes, tiešsaites sabiedrību, mēdiju portālu un e-komercijas vietņu izveidei.


Joomla! LogoJoomla piedāvā viegli lietojamu grafisko interfeisu, kas nodrošina vienkāršu un ērtu liela apjoma informācijas publicēšanu un pārvaldi, dokumentus HTML, gan citos izplatītos formātos. Joomla lieto dažāda lieluma organizācijas publiskajām vietnēm, intranetam, ekstranetam. Joomla dzinēja darbību nodrošina vairākus tūkstošus liela lietotāju kopiena.

Joomla izstrādes līdzekļi ir pilnībā dokumentēti, tādēļ viegli iespējams pielāgot vietnes izskatu tā, lai tas atbilstu jebkurām vajadzībām. Iespējams mainīt izkārtojumu, skatus, administrāciju, ātri integrēt ar citu izstrādātāju radītām aplikācijām.

Joomla! dzinējam ir bagāts mantojums, un tas vairākas reizes ir kronēts par labāko satura pārvaldes sistēmu. Tagad Joomla ir kļuvusi jaudīgāka un sāk uzņemt apgriezienus, nodrošinot arvien vieglāku izstrādes un lietošanas procesu. Tiem, kas vienmēr ir alkuši pēc neierobežotas paplašināšanas iespējām, Joomla 1.5 ir īstā izvēle.

Jaunais kodols ir pilnībā pārstrādāts, un ļoti aktīva izstrādes komanda, dod Jums iespēju izbaudīt 'nākamās paaudzes' satura pārvaldes sistēmu. Neatkarīgi no tā vai esat pieredzējis programmatūras izstrādātājs, vai vienkāršs iesācējs, Joomla paver Jums durvis uz nākamo līmeni informācijas prezentācijā. 'Vairāk kā satura pārvaldes sistēma' ir ļoti precīzs apzīmējums Joomla, ar ko mēs ļoti lepojamies, jo jaunajai Joomla API ir neiedomājamas iespējas un elastība, Jūs variet izmantot tās iespējas jebkura mērķa, kas ienāk prātā, sasniegšanai. Joomla var palīdzēt to sasniegt daudz vieglāk, kā tas ir bijis iepriekš.

Domājot par informācijas izietošanu tīmeklī? Domājiet par Joomla!

Pēdējās izmaiņas ( Ceturtdiena, 13 novembris 2008 11:29 )  

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

PieslēgtiesKatalogs