Joomla! apskats

Ja esat iesācējs darbā ar tīmekļa vietnēm, Jums šķitīs, ka ar Joomla dzinēja palīdzību izsmalcināti relizētas funkcijas tipveida darbību veikšanai. Ar Joomla var izveidot robustu profesionālu kompānijas vietni, paplašinot tās iespējas ar neskaitāmo paplašinājumu palīdzību, kas paredzēti tieši Jūsu problēmu risnāšanai. Vēl jo vairāk Joomla lieto mazā biznesa pārstāvji, kā arī privātpersonas vai sabiedriskās organizācijas, kam nepieciešama izskatīga, viegli lietojama un uzturama vietne. Mēs lieliski apstrādājam informāciju, vai ne.

Kāda ir mūsu panākumu atslēga? Cik maksā mūsu produkts?

Vispār šajā sakarā ir labas ziņas, daudz labu ziņu! Joomla! 1.5 ir bezmaksas atvērtā koda produkts, kam piemērota GNU/General Public License v 2.0 licenze. Ja Jūs iegādātos kādu populāru komerciālu alternatīvu, Jūsu macīņā būtu palikušas vairs tikai kodes, jaunu iespēju pievienošana visdrīzāk būtu saistīta ar atkārtotām izmaksām!

Joomla! ir patīkama alternatīva ...
Joomla atšķiras no citiem satura pārvaldes līdzekļiem. Pirmkārt tā nav sarežģīta. Joomla ir radīta, lai to varētu lietot ikviens un jebkurš varētu attīstīt tālāk. Tā darbojas ar citiem populāriem atvērtā koda produktiem: PHP, MySQL un Apache.

Ir viegli to instalēt un administrēt.

Lai lietotu Joomla administratoram pat nav jāzin HTML sintakse, ja vietne darbojās.

Lai izveidotu perfektu vietni ar pilnu funkcionalitāti, kas nepieciešama tieši Jūsu projektam, protams būs nepieciešams ieguldīt daudz vairāk laika un pūļu, bet Jums vienmēr būs pieejama Joomla kopienas palīdzība un liels daudzums papildinājumu, kas rodas jauni gandrīz katru dienu. Visdrīzāk Jūs atradīsiet tieši tos produktus, kas ir nepieciešami. Tā pat Jūs variet arī izstrādāt savu paplašinājumu un dot iespēju lietot to citiem.

Pēdējās izmaiņas ( Ceturtdiena, 13 novembris 2008 11:37 )  

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

PieslēgtiesKatalogs