Ziņas > Oficiālās ziņas
Oficiālā informācija

Joomla! Stils Tagad Ir Pieejams Visiem

Image Šodien tika atvērts Joomla! interneta veikals, kur var nopirkt dažādas lietas, sākot no krekliņa ar Joomla logo un beidzot ar gramatām. Tagad visiem Joomlas mīļjiem ir iespēja izradīt savu atbalstu projektam nopērkot oficiālo krekliņu. Visa veikala peļņa tiek ieguldīta Joomla! projekta attīstībai.

Pašreiz veikalā nopērkams oficialais Joomla! T-krekls. Tas ir melna krasā ar Joomla! logo priekšā un uzrakstu  "www.joomla.org" mugurpusē.

Vairāk informācijas ir atrodams Joomla! veikala BUJ lapā.

Maksājumi tiek pieņemti no PayPal. Norēķināties var ar Visa, Mastercard, American Express vai Discover karti. Piegādes izmaksas  sākot no $ 8.05 US.

 

Pēdējās izmaiņas ( Ceturtdiena, 30 oktobris 2008 23:56 )
 

Joomla! - Atvertā Koda Satura Vadības Sistēmas 2006 Gada Balvas Ieguvēja

CMS2006 gada 14 Novembrī tika paziņots ka Atvertā Koda Satura Vadības Sistēmas Balvas ieguvejs ir Joomla!  Konkursa rīkotājs ir Pact Publishing.

Konkursā kurā piedalījās vairāk kā 70 dažādas Atvertā Koda Satura Vadības Sistēmas (CMS), 16000 balsotāji un kas ilga 8 nedēļu garumā, Joomla! triumfāli ieņēma pirmo vietu.

Joomla bija jaunākā CMS no pieciem finālistiem. Joomla! uzvarēja ar to ka viņu ir viegli uzstādīt, tai ir plaši pieejami papildinājumi un tās lietotāju atbalsta dēļ, kuri lieto Joomla.

Pēdējās izmaiņas ( Ceturtdiena, 30 oktobris 2008 23:22 )
 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Nākamā > Beigas >>

9 lapa no 9